Kauno maratonas 2015

Dėmėsio Bay Area sporto entuziastai! Mažai kam yra žinoma, bet Kauno maratonas šiemet ir vėl vyks mūsų kaime! (Foster City, CA)Birželio 14 dieną, jau trečius metus iš eilės, Kaune vyks bėgimo šventė visai šeimai - Kauno maratonas 2015. Galime pasidžiaugti, kad jau trečius metus iš eilės ir mes, grupelė Bay Area lietuvių, nepraleisime unikalios progos sudalyvauti šiame renginyje nuotoliniu būdu.

Ok, noriu dalyvauti. Ką daryti?

Viskas labai paprasta:

  1. a) Reikia užsiregistruoti KM svetainėje > http://www.kaunasmarathon.lt/registracija_EN
  2. b) Sumokėti per PayPal iki gegužės 15 > http://tinyurl.com/KaunoMaratonas
  3. c) Apsiauti sportbačius ir pradėti treniruotis.

Kilus klausimams rašyti Romanui į rzv.usa@gmail.com

- Ar reikia fiziškai būti Kaune? Nebūtina. Šiais metais, kadangi yra didesnis susidomėjimas mūsų bėgimu, tai planuojame prabėgti organizuotai Foster City miestelyje, gražioje trasoje palei marias, sekmadienį, birželio 14 dieną.

- Ar bus medaliai ir T-Shirt kaip ir praeitais metais?  Žinoma, o kaip gi kitaip? Oficialius Kauno Maratono medalius ir maikutes gaus visi užsiregistravę ir susimokėję .

- Kaina ta pati? Taip, $25 visoms distancijoms. Sumokėti reikia iki gegužės 15d. Po to kaina $35. Visas pelnas keliaus Kauno Maratono Klubui paremti. Registruojantis nurodyk savo distanciją ir maikutės dydį.

- Ar būtina yra bėgti visą maratoną? Nebūtina. Distanciją pasirenki pagal savo galimybes. Populiariausios distancijos yra 5km ir 10km, bet galima bus bėgti ir 21km/42km. Čia priklauso kokį medalį nori gauti.

- Kur bus startas/finišas ? Foster City, CA prie San Mateo Bridge. Tiksli vieta TBD.

- Kada startas? Foster City startas bus birželio 14 dieną ryte. Tikslus laikas TBD.

- Ar reiks neštis savo vandenį? Bėgantiems 5km ir 10km - vanduo lauks starte/finiše. Trasoje vandens nebus. O bėgantiems 21km ir 42km (jeigu tokių bus) - savanoriai su vandeniu lauks trasoje.

Kas negalės startuoti 14 dieną kartu su visais iš Foster City, galės bėgti savo pasirinktoje vietoje ir savo pasirinktu laiku.

- Kaip mes žinosime, kad tu tikrai nubėgai? Reikės duoti garbės žodį arba savo bėgimą įrašyti su Strava, MapMyRun, Endomondo ar kitu app. Tai reiškia, kad reikės bėgti su išmaniu telefonu arba GPS laikrodžiu.

- O tai post-race party bus? Žinoma! Po begimo galesime atsigaivinti netoliese esančioje aludėje. Tiksli vieta TBD.

 

Attention Bay Area runners! There will be a running event in Foster City, CA on June 14th (5K, 10K, Half/Full Marathon) in support of an annual Kaunas run. There will be original medals and t-shirts sent to us by the director of Kaunas Marathon. Registration fee is $25 per person (no matter what distance you run) if you register before May 15th. After May 15th fee is $35. Start and finish will be near San Mateo Bridge in Foster City, CA. The exact time and place TBD. It’s a very nice trail by the Bay.

If you are in, here is what you need to do:

  1. a) Register @ Kaunas Marathon website > http://www.kaunasmarathon.lt/registracija_EN
  2. b) Pay via PayPal by May 15 > http://tinyurl.com/KaunoMaratonas
  3. c) Start training

Oh yeah, there will be a post-race party!

Any questions? Email Romanas > rzv.usa@gmail.com