Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

28660490_1797313216968082_2478546211986588242_n.jpg

San Francisko lituanistinė mokykla „Genys“ kartu su San Francisko Bay Area lietuvių bendruomene kviečia didelius ir mažus kartu atšvęsti Lietuvos 100-etį ir Lietuvos Nepriklausomybės minėjimą Kovo 10 dieną, 12 val. “ Genio” mokyklos patalpose adresu - 19806 Wisteria St. Castro Valley, CA 94546
 
Nepriklausomybės dienos minėjimo šventei “Genio” mokyklos mokiniai paruošė tautinių šokių ir dainų pasirodymą. Prie viso to, renginio organizatoriai pakvietė iš Lietuvos edukacinį projektą - “ Šiandien M.K. Čiurlionio karaliai mums pasakas seka”.  Projekto autoriai renginio metu skaitys poetines pasakas, kurios išlaisvins klausytojų mintis ir leis paišdykauti kartu su vasaros lietumi, pašokti su snaigėmis baletą ir tyloje išgirsti, ką tyliai šnabžda karaliai. M.K. Čiurlionio sesers Jadvygos prisiminimais parengti pasakojimai pakvies pasivaikščioti ano meto Druskininkų gatvelėmis, pakilti siauru vinguriuojančių takelių ant kadagių kalnelio, pasiklausyti nuotaikingų istorijų iš Kastuko vaikystės, ir net paleisti sniego gniūžtę į patį kunigaikštį Oginskį...M.K. Čiurlionio pasakų pasaulis tikrai nuostabus. Jis nepakartojamas! Pasivaikščiokime po jį drauge!

Pasakas skaitys bei istorijas pasakos knygos autoriai Milda Pleitaitė ir Kazimieras Momkus.
Atgijusių (animuotų) M.K. Čiurlionio paveikslų vaizdus lydės kompozitoriaus sukurta muzika,
atliekama Mildos Pleitaitės (smuikas) ir Adomo Pleitos (pianinas). Po programos vyks interaktyvios meninės dirbtuvės „O kokia tavoji istorija ?”, kuri leis  patiems renginio dalyviams pasijusti dailininkais ir savo lietuviškosios ateities vizijos kūrėjais. O kūrybiškas mintis bei svajones išsakyti spalvomis sukurtuose paveiksluose.
 
Kviečiame visus praleisti dieną kartu!  Norime priminti, kad šią šventę mes ruošiame patys sau, todėl esame ne tik jos žiūrovai, bet ir organizatoriai. Nepriklausomybes sventes metu reikalinga Jusu visu pagalba. 

Paspauskite čia, norėdami sužinoti, kaip galite padėti renginio metu. Tikimės, kad visi prisidėsite prie suneštinių vaišių bei atsinešite puikią nuotaiką. Renginys vyks United Methodist Church patalpose, tose pačiose, kurias nuomuoja  „Genio“ mokykla, todėl ALKOHOLIS visoje teritorijoje griežtai DRAUDŽIAMAS. Prašome gerbti šį susitarimą, kad mokykla ir toliau galėtų sėkmingai tęsti savo veiklą šiose patalpose. 

AČIŪ.

NEKANTRIAI LAUKIAME JŪSŲ VISŲ!!!