Žurnalo „Lietuvė“ prenumerata

1.jpg

Miela bendruomene, 

Su mumis susisiekė žurnalo „Lietuvė“ atstovė Inga Nanartonytė,norėdama pristatyti naują darbą, skirtą viso pasaulio lietuviams, ir kviečia prisidėti prie pozityvių, įkvepiančių ir didžiuotis Lietuva skatinančių istorijų sklaidos. 

Žurnalo „Lietuvė“ puslapiuose – pažintys su tautiečiais, kurių dėka pasididžiuodami galime tarti LIETUVA. Pasiektos aukštumos įvairiose gyvenimo srityse, ypatinga veikla, nepaprasti darbai, unikalūs potyriai – to turtingi lietuviai Lietuvoje ir visame pasaulyje. Šiuo žurnalu norime visiems priminti, kokios lietuvės yra nuostabios – verslios, veiklios, kūrybingos, išradingos, mylinčios, darbščios. Kartu norime ir nustebinti, todėl jame netrūksta negirdėtų faktų ir kitų įdomybių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš pasaulio. Taip pat šis leidinys padės naujai pažvelgti į Lietuvą, atrasti tai, kas joje įdomiausia ir gražiausia.

Žurnalas „Lietuvė“ ypatingas ir tuo, kad prie jo galite prisidėti ir Jūs – savo patarimais, pasiūlymais, draugyste. Norima, kad jis pasiektų kuo daugiau Lietuvą mylinčių žmonių visame pasaulyje.

Žurnale visada skirtume vietos Amerikos lietuviams – taip apie juos dar daugiau sužinos skaitytojai Lietuvoje. Tikime, kad tai padės sumažinti atstumą tarp mūsų visų.Portalas lietuve.lt kviečia viešinti bendruomenės naujienas: jame būtų publikuojama Jūsų atsiųsti renginių aprašymai ir nuotraukos.

Ketvirtinio 160 puslapių žurnalo kaina – 3,99 Eur.

Keturi žurnalai per metus – 15,96 Eur.

Už kiekvieną žurnalą „Lietuvė“ redakcija paaukotų po 0,70 Eur San Francisko lietuvių bendruomenei. 

Kviečiame visus prisijungti prie "Lietuvė" žurnalo prenumeratos :)

Registruokitės:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNAcTCLVwvX0uQrquxsPxjQeB-yba4LXpewNsI05ZWL7PeUA/viewform?usp=sf_link